Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6688
Stary 08.01.2009, 09:33
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeśli Beto podpisał już kontrakt z Wisłą, to sprawa trafi najprawdopodobniej do sądu. Wszedłem na stronę federacji brazylijskiej CFB zobaczyć czy wpłynął do niej kontrakt Beto z Wisłą, a tam widzę, że Palmeiras przedłużyli sobie kontrakt z Beto o następny rok, zapewne bez zgody zawodnika podobnie jak zrobił to Santos z Marcelo.

http://200.159.15.35/registro/registro.aspx?s=168343

Więc mamy kolejny spór związany z podpisaniem kontraktu, zresztą Davidowi też przedłużyli kontrakt.

http://200.159.15.35/registro/registro.aspx?s=168008
Po cassusie Marcelo,mam zaufanie do "Łysego" ,ze nie spaprał tego transferu.
Opinie o Beto ,sobie wyrobimy jak go zobaczymy na grajacego na Reymonta.Ciekawe jak Skorża bedzie ustawial taktyke,bo wysoki napastnik to rzadkosc w naszej lidze.Moze w koncu Łobodziński bedzie miał komu wrzucać te pilki ? No i zeby zostal Brozek
Odpowiedz cytując