Wyświetl pojedynczy post
mlodshy
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6674
Stary 08.01.2009, 00:04
Na 90minut jest informacja, że Beto podpisał 2,5 letni kontrakt. Nie otwiera mi się strona oficjalna, więc nie wiem, czy klub potwierdził ale patrząc na źródła jakie podają, do potwierdzenia jeszcze daleka droga.
Ostatnio edytowane przez mlodshy : 08.01.2009 o godz. 00:06.
"Mądry człowiek nie opłakuje przegranej, lecz żywo szuka sposobu jak wyleczyć odniesione rany." W. Shakespeare
Odpowiedz cytując