|
Na 90minut jest informacja, że Beto podpisał 2,5 letni kontrakt. Nie otwiera mi się strona oficjalna, więc nie wiem, czy klub potwierdził ale patrząc na źródła jakie podają, do potwierdzenia jeszcze daleka droga.
Ostatnio edytowane przez mlodshy : 08.01.2009 o godz. 00:06.
"Mądry człowiek nie opłakuje przegranej, lecz żywo szuka sposobu jak wyleczyć odniesione rany." W. Shakespeare
|