fanTS1906 napisał(a):

Reinstalka nie pomogla. Wytlumacze wam to inaczej:
wejdzcie na ta strone http://online.sokker.org/?lang=pl , przewincie sobie pasek tak do polowy, potem kliknijcie jakas zakladke z lewej strony np. "Świat", dajcie wstecz i wtedy przewija mnie automatyczniej do poczatku strony a chcialbym byc tam gdzie dojechalem ostatnio paskiem czyli gdzies w polowie
|
zgadza sie, mam to samo, tylko ze jak robie takie doswiadczenie na onecie czy innym portalu to mnie przenosi tam gdzie skonczylem czytac czyli jest ok...
a moze to kwestia tego jak jest dana strona napisana, podales przyklad tej strony, moze to ona tylko tak "źle" działa, z resztą jest ok... watpie ze znajdziesz rozwiązanie tego problemu, jak dla mnie to zalezy od tej strony
edit: zauwaz jeszcze ze stronka ktora podałeś ma ten pasek do przewijania tak jakby w środku a nie z boku, i nie przewija calego okna strony, tylko tak jakby stronę wewnętrzna tej strony...