kalashnikov2 napisał(a):

Co na to Komisja Palikota?
=====================
Ja myslalem ze w kompleksy wobec innego narodu można wpaść z powodu no nie wiem, poziomu bezrobocia, PKB, zadłużenia, etc. Ale widze że u towarzyszów problem jest inny. Oto te pepiki, do których się jeździło odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, przy tanim piwie nad jeziorem pod lasem, teraz mają w portfelu to nowoczesne Euro.... A to Ci dopiero zniewaga....
|
ale za to jakich kompleksów się może nabawić Wielka Brytnia, która tak umiłowała funta

no a jak już Brytyjczycy będą mieli kompleksy względem Słowaków to co dopiero My Polacy, sytuacja wydaje się być beznadziejna...