TSman napisał(a):

|
głownie mam zbyt slabe narwy, lekarz kazal mi jesc magnez. Ma mi to pomoc lecz nie mam kiedy leciec do apteki. Jeszcze rzucam palenie (nie pale juz 6 dni), a w tej chwili serce mnie napier..la strasznie. A wszystko przez ta dzisiejsza kape...
|
no to proponuje jednak zakupić magnez i łykać (ten magnez),
gratuluje niepalenia ale tym bardziej powinieneś brac ten magnez,
a kołotanie serca tez może być wynikiem braku tego cholernego magnezu.
Konkluzja jedna.
kup wreszcie ten magnez!