pio napisał(a):

I Ni_Ma, jedna ważna sprawa - fundamentalna wręcz: to nie są te jajka, tylko tamte
|
łeeeeeeeeeee
TSman napisał(a):

|
teraz wyjdzie na to ze sie zale, ale ostatnio moge pogadac tylko z Żubrem... on jest najlepszy, bo jak kopie to nie boli...
|
nie żałuj sobie, tylko sie żal śmiało
