Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2951
Stary 07.01.2009, 22:21
teraz wyjdzie na to ze sie zale, ale ostatnio moge pogadac tylko z Żubrem... on jest najlepszy, bo jak kopie to nie boli...