Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4781
Stary 07.01.2009, 22:19
Mam pytanie do użytkowników telefonów takich jak: Sony Ericcson C902 lub LG KU990. Co uważacie o tych telefonach? Chodzi mi tu o takie rzeczy jak długość trzymania baterii (bo rzadko kiedy pokrywają się z tymi w opisach producenta), awaryjność i ogólnie czy warto go kupić.

Bobus17 dzięki za odpowiedź.
Powód: dzięki
Ostatnio edytowane przez JacobusTSW : 07.01.2009 o godz. 22:45.
Odpowiedz cytując