|
Mam pytanie do użytkowników telefonów takich jak: Sony Ericcson C902 lub LG KU990. Co uważacie o tych telefonach? Chodzi mi tu o takie rzeczy jak długość trzymania baterii (bo rzadko kiedy pokrywają się z tymi w opisach producenta), awaryjność i ogólnie czy warto go kupić.
Bobus17 dzięki za odpowiedź.
Powód: dzięki
Ostatnio edytowane przez JacobusTSW : 07.01.2009 o godz. 22:45.
|