Wyświetl pojedynczy post
Jelon
Banita
 
Od: 03.2007
Skąd: Bronowice-SKWK!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1392
Stary 07.01.2009, 22:13
a skąd miałem wiedziec że to taki bajer . normalna reakcja - w****iłem się
SZ. usuń swój post ;D
Ostatnio edytowane przez Jelon : 07.01.2009 o godz. 22:15.
Odpowiedz cytując