Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Jelon
Banita
Od: 03.2007
Skąd: Bronowice-SKWK!
Offline
#
1392
07.01.2009, 22:13
a skąd miałem wiedziec że to taki bajer .
normalna reakcja - w****iłem się
SZ. usuń swój post ;D
Ostatnio edytowane przez Jelon : 07.01.2009 o godz. 22:15.
Jelon
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Jelon!
Znajdź inne posty napisane przez Jelon