Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2942
Stary 07.01.2009, 21:53
Musimy eksperymentować, żeby odnaleźć siebie tfu swój avatar ;P.

Swoją drogą,, Teoria, że Wiślaczki i ich avatary są wspólnym dobrem,,,, hahahahaha .

vote-for-mikey,, czemu jestem na niebiesko?
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 07.01.2009 o godz. 21:57.