Tiramisu napisał(a):

Bo chcę naprawiać świat

, a moją walką z wiatrakami, jest walka o odzyskanie kolejnych avatarów wiślackich

Tylko Sancho brak...jest tu jakiś Sancho?
wojteq_NH napisał(a):

Pio "z avataru" mam zapas na jak-wyzdrowieję 
i jeszcze te urodziny po drodze, no cóż, jak pech to pech
|
Na urodzinach za zdrowie się pija

Tak więc, aby toast się spełnił
