Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
wojteq_NH
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
2938
07.01.2009, 21:47
Pio "z avataru" mam zapas na jak-wyzdrowieję
i jeszcze te urodziny po drodze, no cóż, jak pech to pech
:twisted:
Good things come to those who wait...
:twisted:
wojteq_NH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteq_NH
Odwiedź stronę domową użytkownika wojteq_NH!
Znajdź inne posty napisane przez wojteq_NH