Wyświetl pojedynczy post
wojteq_NH
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2938
Stary 07.01.2009, 21:47
Pio "z avataru" mam zapas na jak-wyzdrowieję
i jeszcze te urodziny po drodze, no cóż, jak pech to pech
:twisted: Good things come to those who wait... :twisted: