Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
wojteq_NH
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
2934
07.01.2009, 21:37
jak nie wódka, to piwo... nie żebym narzekal na tematykę, ale co poza osłoną polecacie do antybiotyku
:twisted:
Good things come to those who wait...
:twisted:
wojteq_NH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteq_NH
Odwiedź stronę domową użytkownika wojteq_NH!
Znajdź inne posty napisane przez wojteq_NH