Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .
Offline
#
2922
07.01.2009, 21:13
Arkas pisałem wcześniej wódka tylko imprezy czy coś
a no co dzień to Lech lub Żubr
kiedyś tylko Tyskie ale jak dla mnie straciło strasznie na smaku :<
AbdulTsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AbdulTsw
Znajdź inne posty napisane przez AbdulTsw