Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2922
Stary 07.01.2009, 21:13
Arkas pisałem wcześniej wódka tylko imprezy czy coś a no co dzień to Lech lub Żubr kiedyś tylko Tyskie ale jak dla mnie straciło strasznie na smaku :<