Gucio25 napisał(a):

|
impArt - mnie to od zawsze zastanawia, w tym Twoim podpisie, to kibice jakiego klubu są?
|
Olympiakos Pireus
Jak dla mnie to Wódka Gorzka Żołądkowa Tradycyjna i nic więcej nie trzeba, a w inny dzień dobre piwko, i kolejne, kolejne, kolejne... najczęściej Perła lub Żywiec (choć Żywiec przez zimę nie smakuję już tak jak w lecie).