Wyświetl pojedynczy post
impArt (konto usuniete)
Banita
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2916
Stary 07.01.2009, 21:07
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
impArt - mnie to od zawsze zastanawia, w tym Twoim podpisie, to kibice jakiego klubu są?
Olympiakos Pireus

Jak dla mnie to Wódka Gorzka Żołądkowa Tradycyjna i nic więcej nie trzeba, a w inny dzień dobre piwko, i kolejne, kolejne, kolejne... najczęściej Perła lub Żywiec (choć Żywiec przez zimę nie smakuję już tak jak w lecie).