Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6659
Stary 07.01.2009, 20:00
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę w tym artykule chodzi o to...
Mnie się wydaje, że Romeu dostał ofertę np. z Wisły opiewającą na X E i chciałby otrzymać podobną kwotę od Flu. Ale jest problem, bo ci mu nie chcą tyle zapłacić. Chłopak ma dylemat czy jechać do Europy czy zarabiać mniej.
Odpowiedz cytując