flamengista napisał(a):

|
Naprawdę w tym artykule chodzi o to...
|
Mnie się wydaje, że Romeu dostał ofertę np. z Wisły opiewającą na X E i chciałby otrzymać podobną kwotę od Flu. Ale jest problem, bo ci mu nie chcą tyle zapłacić. Chłopak ma dylemat czy jechać do Europy czy zarabiać mniej.