Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6651
Stary 07.01.2009, 19:29
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Śląsk chce Pawełka, a my pewnie byśmy go sprzedali problem w tym, że my chcemy 500 kilo E...
Pawełka, jakby się postarać, można opchnąć za milion euro zagranicę. Skoro Przyrowski ponoć jest w Londynie... Mariusz wcale nie jest taki zły, jak znawcy powszechnie tu wypisują.
Odpowiedz cytując