czesiu napisał(a):

|
Śląsk chce Pawełka, a my pewnie byśmy go sprzedali problem w tym, że my chcemy 500 kilo E...
|
Pawełka, jakby się postarać, można opchnąć za milion euro zagranicę. Skoro Przyrowski ponoć jest w Londynie...

Mariusz wcale nie jest taki zły, jak znawcy powszechnie tu wypisują.