|
[quote=czesiu;653682]Śląsk chce Pawełka, a my pewnie byśmy go sprzedali problem w tym, że my chcemy 500 kilo E...
Skąd to info?
Nie chciałbym urazić zagladających tu wrocławian ale już od jakiegoś czasu mam wrażenie że Tarasiewicz zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością (Krzynówek w Śląsku,on sam następcą Benhakera itp). Oby tylko ewentualne lądowanie nie okazało się dla WKS-u zbyt bolesne bo w końcu co brat to brat.
|