Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 07.01.2009, 14:49
zawszewiernyts napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś takie podobne tapety jeszcze? Bo ta jest świetna

Jeżeli byś chciał tą tapete to jest na tej stroniehttp://www.whitestar.yoyo.pl/tapety/tapetabg2.html A tutaj jeszcze kilka tapet Wisełki http://www.whitestar.yoyo.pl/wisla.php?id=tapety Pzdr
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 07.01.2009 o godz. 14:53.
Odpowiedz cytując