Wyświetl pojedynczy post
qwertyuiop3
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6621
Stary 07.01.2009, 08:57
Nie wiem czemu każdy jest tak bardzo zadowolony z ewentualnej wymiany Brazylijczyków na pozycji stopera. Zanim taki zawodnik się ogra to już będzie sprzedany. A żeby został sprzedany i klub na nim zarobił to musi właśnie się ograć. I narażamy się na masę błędów w pierwszych spotkaniach.
Marcelo to świetny zawodnik, wspaniała przyszłość przed nim, ale na razie niczego wielkiego nie pokazał, a parę bramek przez niego straciliśmy. Sportowo za dużo nie zyskaliśmy na nim, a twierdzę nawet, że straciliśmy. Jeśli by został to te ogranie zaprocentuje, jeśli nie to tracimy pół roku. Zyskujemy 1 - 1,2 mln EUR, ale one wpadają do kieszeni prezesa, a nie klubu.
Odpowiedz cytując