emjot napisał(a):

i ile niby zarobimy po tym jak Panata czy inna chujnia z mitycznego zachodu rzuci nam te dwa miliony dolców....
|
I jak jeszcze nie odda przez 3 lata jak Elche!
Ale nie ma na razie co komentowac. Plotka o klazuli - gazety na czele z "SE"
Plotka o zainteresowaniu Panata - brazylijska strona, pewnie pokroju "SE". Jak odejdzie i to za male pieniedzy, wtedy bedziemy marudzic. Narazie nie ma ku temu powodow.