Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6613
Stary 07.01.2009, 00:53
emjot napisał(a):Wyświetl post

i ile niby zarobimy po tym jak Panata czy inna chujnia z mitycznego zachodu rzuci nam te dwa miliony dolców....
I jak jeszcze nie odda przez 3 lata jak Elche!

Ale nie ma na razie co komentowac. Plotka o klazuli - gazety na czele z "SE"
Plotka o zainteresowaniu Panata - brazylijska strona, pewnie pokroju "SE". Jak odejdzie i to za male pieniedzy, wtedy bedziemy marudzic. Narazie nie ma ku temu powodow.
Odpowiedz cytując