Temat
:
Pimp my desktop
Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy
Offline
#
43
06.01.2009, 21:17
no ba tapeta jest zajebista też ją mam na kompie od dłuższego czasu i nie mam zamiaru zmianiac
impArt
jezeli jestes jej tworcą to wielki szczacuj
hudinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hudinho
Znajdź inne posty napisane przez hudinho