Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2757
Stary 06.01.2009, 20:51
to forum jest takie sprytne, że można samemu kasować

wchodzisz w edytuj, następnie w usuń, następnie zaznaczasz usuń wiadomość, następnie wpisujesz uzasadnienie, albo i nie i hop!
.