Wyświetl pojedynczy post
MackoTSW_(konto_usuniete)
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 06.01.2009, 20:40
impArt napisał(a):Wyświetl post
TSman skąd masz taką tapetkę?
Też ją mam, a o ile mnie pamięć nie myli to sam wrzucałeś ją gdzieś na forum.

Odpowiedz cytując