Temat
:
Pimp my desktop
Wyświetl pojedynczy post
MackoTSW_(konto_usuniete)
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
41
06.01.2009, 20:40
impArt
napisał(a):
TSman skąd masz taką tapetkę?
Też ją mam, a o ile mnie pamięć nie myli to sam wrzucałeś ją gdzieś na forum.
MackoTSW_(konto_usuniete)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MackoTSW_(konto_usuniete)
Znajdź inne posty napisane przez MackoTSW_(konto_usuniete)