Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2715
Stary 06.01.2009, 19:07
phi. u nas w ostatniej klasie gimnazjum wstawili piecyk gazowy do naszej klasy, żeby było ciepło

btw. jak tak czytam powitalny to aż chce się tam napisać:
"Cześć. Jestem Michał, piję od 6 lat."

Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 06.01.2009 o godz. 19:11.
.