TSman napisał(a):

a dlaczego? mam wodkowstret ale ziomki mnie nakrecaja na krate tejze mixtury, mowiac ze jest genialna... czyzby?
|
Są gusta i guściki

Jedni są w stanie wypić hektolitry inni niewiele, a jeszcze inni twierdzą, że nigdy więcej

Dlatego myślę, ze taka ilość to jednak za dużo. Lepiej sprawdź swoją reakcję przy 0,2 albo 0,5l...może żurawinowy Ci bardziej podejdzie ?

Taste it
