jachting napisał(a):

A czy zdajesz sobie sprawę że właśnie to twoje posty obrazowały ciasnotę postrzegania ?
Zarzucasz mu naiwność nie widząc czego on broni i jak to widzi ,czego mu tam jeszcze nie wciskałaś ....
A sama się opierasz na coś,gdzieś,kiedyś atakując inicjatywę WOŚP,darotsok73 niczego więcej nie bronił .
|
Czy ja atakuję inicjatywę? Jesteś pewien? WOŚP poza cudowną rzeczą jaką jest ratowanie dzieciaków, rozpowszechnia też sporo gównianych zachowań i poglądów.
Zresztą orzeu dość jasno przedstawił problem. Broniący Orkiestry ślepo zwyczajnie są dla mnie minimalistami. Nie chce mi się już o tym gadać. Nie dziś.
darotsok73 napisał(a):

|
życzę Ci wsystkiego dobrego z okazji 12-tych urodzin.(bez napinki)
|
Cwaniakujesz, bo wczoraj skończyłeś 13-te? Najlepszego. A tak poważnie,, Albo mi jedziesz, albo bez napinki. Zdecyduj się.