Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 06.01.2009, 18:41
jachting napisał(a):Wyświetl post
A czy zdajesz sobie sprawę że właśnie to twoje posty obrazowały ciasnotę postrzegania ?
Zarzucasz mu naiwność nie widząc czego on broni i jak to widzi ,czego mu tam jeszcze nie wciskałaś ....
A sama się opierasz na coś,gdzieś,kiedyś atakując inicjatywę WOŚP,darotsok73 niczego więcej nie bronił .
Czy ja atakuję inicjatywę? Jesteś pewien? WOŚP poza cudowną rzeczą jaką jest ratowanie dzieciaków, rozpowszechnia też sporo gównianych zachowań i poglądów.
Zresztą orzeu dość jasno przedstawił problem. Broniący Orkiestry ślepo zwyczajnie są dla mnie minimalistami. Nie chce mi się już o tym gadać. Nie dziś.

darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
życzę Ci wsystkiego dobrego z okazji 12-tych urodzin.(bez napinki)
Cwaniakujesz, bo wczoraj skończyłeś 13-te? Najlepszego. A tak poważnie,, Albo mi jedziesz, albo bez napinki. Zdecyduj się.
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 07.01.2009 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując