Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2692
Stary 06.01.2009, 18:36
pio napisał(a):Wyświetl post
Ja znalazłem wczoraj w domu książkę z 1904roku - "widziane i odczute" i z ciekawości zacząłem lekturę
toż to zabytek I klasy!! dlaczego u mnie nie ma takich rarytasów?.....