Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 06.01.2009, 17:49
Co do plebiscytu PS
http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Skan...wiadomosc.html

To był zdecydowanie konkurs popularności. Kubica i jego BMW często goszczą na ekranach w ciągu roku, dużo się mówi o wyścigach no i rzeczywiście ciężko się dostać i utrzymać wśród "wybrańców" F1, jednakże.. Kubica dostał się do F1 w 2006 roku a w 2008 sezon mógł zaliczyć co najwyżej do "udanych". Jedna wygrana w Kanadzie i czwóreczka na koniec. Jakby była trójeczka to może jeszcze można by to jakoś tam w tym plebiscycie podkreślić, a tak..
To teraz Kubica co roku może dostać laurkę za to że jeździ poprawnie? Przydałoby się jakieś konkretne osiągnięcia..

Co do zdjęć powyżej. Może Kubica odkrył w sobie talent i śpiewa w chórkach z MW;-) Kto wie może wreszcie będziemy mieli sukces na Eurowizji;-) Może nawet szybciej niż w F1;-)
Odpowiedz cytując