Temat
:
Pimp my desktop
Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina
Offline
#
38
06.01.2009, 17:14
Tylko_Wisła!
napisał(a):
Mój pulpit -
http://www.imagic.pl/public/pview/231278/cats.jpg
Ma ktoś takie podobne tapety jeszcze?
Bo ta jest świetna
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.
zawszewiernyts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zawszewiernyts
Znajdź inne posty napisane przez zawszewiernyts