Temat
:
Pimp my desktop
Wyświetl pojedynczy post
damian3k
Member
Od: 12.2008
Skąd: Czulice
Offline
#
37
06.01.2009, 17:00
no to tak wygląda mój pulpit xD aha i czy macie jakąś Wiślacką tapete w proporcjach 16:10?
damian3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian3k
Znajdź inne posty napisane przez damian3k