Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6518
Stary 06.01.2009, 14:22
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa opinia, szkoda tylko, że zupełnie jak to się mówi- z dupy. Oczywiście nie widziałem go na treningach Wisły, ale sądząc po tym, że chłopaka Skorża przeniósł z ME do pierwszej drużyny, że dał mu szansę w meczu pierwszoligowym, plus to, że to wychowanek Wisły, chyba o czymś świadczy.
No i na koniec- pisałem wyraźnie- transfer definitywny to zwyczajne chamstwo, wypożyczenie- bardzo dobre wyjście.
Jestem zdania, że potencjalnie to jest poziom najwyżej Jacka Matyji. Czy to dużo czy mało - niech każdy sobie odpowie sam.
Odpowiedz cytując