Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 06.01.2009, 11:22
Tylko tyle ze ja własnie nie mam wielkiej tkanki tluszczowej. Wiec kaloryfer widac. Tyle ze bidnie przy bardziej rozrosnietej klatce. Dlatego potrzebuje jak najbardziej powiekszyc brzuch. I takie cwiczenia mi potrzebne. 6 W bardziej wzmacnia i spala tluszcz niz powieksza miesnie brzucha
Odpowiedz cytując