Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
2642
06.01.2009, 10:04
Tiramisu
napisał(a):
Taka herbata nazywa się bawarka. Nikt nie słyszał?! Nie no,, Pyszny angielski wynalazek
. Spróbowałam jakieś 8 lat temu i została w łasce
. Herbata musi być mocna, a proporcje tak pół na pół. Co Wy wiecie o herbacie
. Ale,, Co kto lubi.
Dzień dobry
jak ktoś chce biegać do kibla co 10 minut to rzeczywiście polecam
ale przynajmniej oczyszcza organizm
South
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do South
Znajdź inne posty napisane przez South