Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2642
Stary 06.01.2009, 10:04
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Taka herbata nazywa się bawarka. Nikt nie słyszał?! Nie no,, Pyszny angielski wynalazek . Spróbowałam jakieś 8 lat temu i została w łasce . Herbata musi być mocna, a proporcje tak pół na pół. Co Wy wiecie o herbacie . Ale,, Co kto lubi.

Dzień dobry

jak ktoś chce biegać do kibla co 10 minut to rzeczywiście polecam

ale przynajmniej oczyszcza organizm