Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
przecher
Member
Od: 09.2003
Skąd: KRAKÓW_AZORY
Offline
#
850
06.01.2009, 09:41
misiek088
napisał(a):
Akon Feat. Lady Gaga - Just Dance
Innej blodni z Akonem na Trace TV nie widziałem
Właśnie to nie Lady Gaga !! Jest to chyba nowa piosenka !!
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Malimit 255 znaków. :opad:
przecher
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przecher
Znajdź inne posty napisane przez przecher