
Tu jest jeszcze jedno zdjęcie.
Bardzo nie podoba mi się postawa Orlenu do którego zwrócił się o sponsoring teamu. Nikt z koncernu nie chciał nawet z nim rozmawiać.
Cytat:
|
- mówił Rafał Basz, który nie krył żalu do Orlenu, potentata branży paliw: - Nikt z koncernu nie chce z nami rozmawiać. Przelewają olej w Rajdzie Faraonów, gdzie jeden start Krzysztofa Hołowczyca kosztuje kilkanaście razy więcej niż nasz roczny budżet.
|
ps: tak przeglądam inne forum, i tak zonk mi wyskoczył:

Jedna to żona tego czegoś indiano - rudobrodego po lewej, a druga to dziewczyna Kubicy