Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 06.01.2009, 01:25

Tu jest jeszcze jedno zdjęcie.
Bardzo nie podoba mi się postawa Orlenu do którego zwrócił się o sponsoring teamu. Nikt z koncernu nie chciał nawet z nim rozmawiać.
Cytat:
- mówił Rafał Basz, który nie krył żalu do Orlenu, potentata branży paliw: - Nikt z koncernu nie chce z nami rozmawiać. Przelewają olej w Rajdzie Faraonów, gdzie jeden start Krzysztofa Hołowczyca kosztuje kilkanaście razy więcej niż nasz roczny budżet.
ps: tak przeglądam inne forum, i tak zonk mi wyskoczył:


Jedna to żona tego czegoś indiano - rudobrodego po lewej, a druga to dziewczyna Kubicy
Ostatnio edytowane przez MicK : 06.01.2009 o godz. 01:36.
Odpowiedz cytując