Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
impArt (konto usuniete)
Banita
Od: 09.2005
Offline
#
145
06.01.2009, 01:06
RK Team:
Zdjęcia karta z RK Team, wyprodukowane przez Birela. W tej drużynie jeździć będzie Karol Basz.
impArt (konto usuniete)
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez impArt (konto usuniete)