Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2635
Stary 05.01.2009, 23:56
sugerujesz że mógł by być jakiś nie zapwowiedziany "snikers" do wyra :] ?

ta... Kolorowe sny ... haha Dobranoc, Dobranoc !!
Ostatnio edytowane przez Nowohucianin^^ : 05.01.2009 o godz. 23:59.