Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
YaSiOTSW
Member
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów
Offline
#
177
05.01.2009, 23:42
jak wszystko w tym chorym kraju..
LECHIA GDAŃSK!
YaSiOTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do YaSiOTSW
Znajdź inne posty napisane przez YaSiOTSW