|
jak dla mnie to tak, proponuję założyć najlepiej stronę na darmowym serwerze np. tnb.pl (moge się tym zająć, mam tam moją strone ultrastudio i w kilka minut założe strone. administratorem strony będzie jedna osoba (zimka najlepiej bo on to ogarnia wszystko) i poprostu tam będzie terminarz, tabela, wyniki itd. tam możemy sobie założyć nawet forum i będziemy rozmawiać na nim a tutaj to co najwyzej tylko takie ogólne pytania w sprawie gry.
|