pio - Białka Tatrzańska, Bukowina, Murzasichle, ogólnie bardziej Tatry. Coś blisko Słowacji ;] i niedrogo żeby było, z dala od tych zasranych ludzi

chcemy w kilka osób bekowo pojechać ;] zrobić jakieś głupoty itd
pio: sprawdziłem pocztę, dzięki.
Słodzę 2 łyżeczki
