Na komisje lekarską trzeba sie zgłosic w celu przyznania kategorii. Kategorie bedą cały czas przyznawane, zawieszone są tylko wcielenia do armii. Ostatni pobór poszedł w grudniu do wojska także nie macie się co bac

ja odpękałem wojsko i jestem zadowolony bo teraz mam dobra prace
