ChomikNH napisał(a):

|
Witam , byłem na rejestracji w październiku , mam takie pytanie jak nie ma już poboru to dostanę wezwanie na komisję lekarską , muszę się na nią stawiać ?, w styczniu albo lutym bo tak to przeważnie wypada ? Takie pytanie z ciekawości . pozdro i dzięki z góry za odpowiedź
|
Że tak powiem - podbijam ;]
Z tego co kojarzę taka niemiła pani mówiła mi wówczas, iż takowe wezwanie rzekomo winienem dostać i że gdyby mi się z maturą pokrywało, to żebym szybko zgłosił
