Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 05.01.2009, 22:27
ChomikNH napisał(a):Wyświetl post
Witam , byłem na rejestracji w październiku , mam takie pytanie jak nie ma już poboru to dostanę wezwanie na komisję lekarską , muszę się na nią stawiać ?, w styczniu albo lutym bo tak to przeważnie wypada ? Takie pytanie z ciekawości . pozdro i dzięki z góry za odpowiedź
Że tak powiem - podbijam ;]
Z tego co kojarzę taka niemiła pani mówiła mi wówczas, iż takowe wezwanie rzekomo winienem dostać i że gdyby mi się z maturą pokrywało, to żebym szybko zgłosił
Odpowiedz cytując