Ku pokrzepieniu serc:
Przy wykańczaniu akcji ma więcej z Franka niż z "wczesnego" Brożka:
http://www.youtube.com/watch?v=wMsH4gHSMMU (1:11)
Jest szansa, że strzeli w derbach (wcześniej ładna prostopadła piłka):
http://www.youtube.com/watch?v=v5MeeUXBlxU
Ogląda LM i wie, że stałe fragmenty to rzecz ważna:
http://www.youtube.com/watch?v=G2CTrWpkZk4
A tu ładny półwolej:
http://www.youtube.com/watch?v=7MiR2pUYn3s
Dla wszystkich drżących o jego postawę w barwach Wisły (włącznie ze mną

)