Wyświetl pojedynczy post
ChomikNH
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 05.01.2009, 22:10
Witam , byłem na rejestracji w październiku , mam takie pytanie jak nie ma już poboru to dostanę wezwanie na komisję lekarską , muszę się na nią stawiać ?, w styczniu albo lutym bo tak to przeważnie wypada ? Takie pytanie z ciekawości . pozdro i dzięki z góry za odpowiedź
Odpowiedz cytując