Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2562
Stary 05.01.2009, 21:49
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Kobiety mają w życiu przerypane. No bo pomyślcie: nie możecie sikać na stojąco, musicie się malować, nie można iść z kumplami na browar do pubu, bo tak nie wypada, nosicie w zimie te zakichane spódniczki( a mi w spodniach jest zimno!).

Nie ma to jak być facetem.
Fascynujące, a my mamy przerypane bo sobie możemy odmrozić co nieco, ogólnie bezsensu jak lokata

A nie wiem jak u Ciebie ale u mnie kobiety chodzą na browar z kumplami i nikt nie mówi, że nie wypada czy coś, w spodniach też chodzą

To malowanie tylko bym nie przebrnął zalotka mnie przeraża

Ale i tak bycie facetem mi służy generalnie dajmy być kobietom kobietami i facetom facetami bo ostatnio w dobie metro delikatnie mówiąc trochę to wszystko się rozmyło
Ostatnio edytowane przez emsi : 05.01.2009 o godz. 21:54.
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!