vote-for-mikey napisał(a):

Kobiety mają w życiu przerypane. No bo pomyślcie: nie możecie sikać na stojąco, musicie się malować, nie można iść z kumplami na browar do pubu, bo tak nie wypada, nosicie w zimie te zakichane spódniczki( a mi w spodniach jest zimno!).
Nie ma to jak być facetem.
|
Fascynujące, a my mamy przerypane bo sobie możemy odmrozić co nieco, ogólnie bezsensu jak lokata
A nie wiem jak u Ciebie ale u mnie kobiety chodzą na browar z kumplami i nikt nie mówi, że nie wypada czy coś, w spodniach też chodzą
To malowanie tylko bym nie przebrnął zalotka mnie przeraża
Ale i tak bycie facetem mi służy generalnie dajmy być kobietom kobietami i facetom facetami bo ostatnio w dobie metro delikatnie mówiąc trochę to wszystko się rozmyło