westersyl napisał(a):

|
Ja już naprawdę nie wiem o co chodzi, czyli Beto jesteśmy zainteresowani, a ten drugi to jego brat, ojciec wujek, kolega czy kto ? Może to Perlata robi sobie jakieś jazdy ? niby po co ma ciągnąć młodego Brazylijczyka na drugi koniec globu ? Wygląda to tak, że Perlata wpada do Bednarza i mówi: "zobacz mam jeszcze jednego oddam wam go w promocji ale musicie się szybko zdecydować". Jeśli ciągnie tego młodego chłopaka w ciemno do Polski to na jego miejscu puknął bym się w łeb. Najpierw naobiecuje gruby hajs sławę i nie wiadomo co jeszcze, a potem okazuje się, że musi wracać ?! Jeśli taka historia ma miejsce to współczuje temu chłopakowi. Nie wiem co jest grane ale zaczyna śmierdzieć, przydałoby się sprostować to.
|
A może to nikt Marcelo nie chce kupić, tylko ten drugi ma trafić do Panathinaikosu i stąd całe zamieszanie? Wtedy wyjaśniłoby się też, dlaczego póki co jest u nas. Może Peralta chce pokazać gościowi, że można tutaj (w Europie) się wybić albo przynajmniej nauczyć stylu gry (na przykładzie Marcelo). A może wiezie go do Greków, ale pomyślał - ja Was bardziej lubię - dajcie więcej, chłopak poterminuje z rok u Was. Ogółem to g... wiadomo i szkoda zaczynać dyskusję, bo bez oficjalnych komunikatów to wszystko jest jałowe.