Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1077
Stary 05.01.2009, 21:46
Jutro o 13 otwierają koperty z ofertami na budowę trybuny Zachodniej. Jestem ciekaw, czy Polimex będzie chciał budować dwie trybuny czy może dogadają się z Budimexem i zrobią, każdy po jednej trybunie
Odpowiedz cytując