Ala1955 napisał(a):

To że jesteśmy wspaniałe nie polega żadnej dyskusji i jest oczywiste więc możemy ograniczyć się do dyskusji jak sądzę (o ile inne Panie się zgodzą)
|
Polemizowałbym a czy podkreślanie jakie jesteście wspaniałe to nie jest trochę zaklinanie rzeczywistości

Bo przecież jeśli takie rzeczywiście jesteście nie musicie o tym mówić na każdym kroku bo każdy to zobaczy, no chyba że trochę na bakier z tą wspaniałością
Ja tam wolę temat proste przyjemności bo każdy ma takie ja właśnie siedzę z nogami na biurku jak zawsze przed komputerem i to jedna z moich
