Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2557
Stary 05.01.2009, 21:45
Ala1955 napisał(a):Wyświetl post
To że jesteśmy wspaniałe nie polega żadnej dyskusji i jest oczywiste więc możemy ograniczyć się do dyskusji jak sądzę (o ile inne Panie się zgodzą)
Polemizowałbym a czy podkreślanie jakie jesteście wspaniałe to nie jest trochę zaklinanie rzeczywistości Bo przecież jeśli takie rzeczywiście jesteście nie musicie o tym mówić na każdym kroku bo każdy to zobaczy, no chyba że trochę na bakier z tą wspaniałością

Ja tam wolę temat proste przyjemności bo każdy ma takie ja właśnie siedzę z nogami na biurku jak zawsze przed komputerem i to jedna z moich
Ostatnio edytowane przez emsi : 05.01.2009 o godz. 21:48.
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!