Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6456
Stary 05.01.2009, 21:39
max TS napisał(a):Wyświetl post
no wlasnie, dlatego sie pytam czemu nikt nie odkryl tego talentu wczesniej? on nagle wystrzelil w wieku 25 lat ,zeby zagasnac w wieku 26 lat. teraz liczymy na to, ze Pan Lukasz sie odrodzi i bedzie pokazywal to co w pamietnym sezonie? chociaz wedlug mnie to w tamtym sezonie nic ciekawego nie pokazal,poprostu poziom ligi byl zenujacy...
Lol nic ciekawego, trafił do reprezentacji pociągnął GKS do wicemistrzostwa, zmoczył całą obronę Wisły, ładował takie bramy, że przecierałem oczy ze zdumienia, z wolnych zewnętrzniakami z powietrza, po oknach, po ziemi itp wtedy z nim grał także Boguski a różnica między nimi była taka że nasz Rafał to mógł mu buty czyścić w szatni. Poprzedni sezon miał średni ale na tyle dobry aby upokorzyć Iwańskiego po raz już nawet nie wiem który w starciu najlepszy rozgrywających ligi. Ta runda była bardzo udana dla Garguły a Bełchatów zawdzięcza tą wysoką pozycję w tabeli, nie boje się tego powiedzieć w 70 % jego dobrej grze i kluczowym asystom i bramką.
Odpowiedz cytując