max TS napisał(a):

|
no wlasnie, dlatego sie pytam czemu nikt nie odkryl tego talentu wczesniej? on nagle wystrzelil w wieku 25 lat ,zeby zagasnac w wieku 26 lat. teraz liczymy na to, ze Pan Lukasz sie odrodzi i bedzie pokazywal to co w pamietnym sezonie? chociaz wedlug mnie to w tamtym sezonie nic ciekawego nie pokazal,poprostu poziom ligi byl zenujacy...
|
Lol nic ciekawego, trafił do reprezentacji pociągnął GKS do wicemistrzostwa, zmoczył całą obronę Wisły, ładował takie bramy, że przecierałem oczy ze zdumienia, z wolnych zewnętrzniakami z powietrza, po oknach, po ziemi itp wtedy z nim grał także Boguski a różnica między nimi była taka że nasz Rafał to mógł mu buty czyścić w szatni. Poprzedni sezon miał średni ale na tyle dobry aby upokorzyć Iwańskiego po raz już nawet nie wiem który w starciu najlepszy rozgrywających ligi. Ta runda była bardzo udana dla Garguły a Bełchatów zawdzięcza tą wysoką pozycję w tabeli, nie boje się tego powiedzieć w 70 % jego dobrej grze i kluczowym asystom i bramką.